TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da sular durulmuyor. Hem yarışmada hem de yarışma sonrası yarışmacılar arasındaki tartışmalar devam ediyor.  Geçtiğimiz aylarda yarışmadan elenen Seda Aktuğlu'nun Sahra'nın eşi İdris Aybirdi'ye giderek bir şeyler anlattığı ve çıkan krizden sonra Sahra'nın adadan ayrıldığı ileri sürüldü. Yaşananların ardından Sahra, yediği dost kazığından dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kaldığını söylerken Seda da Sahra'nın eşiyle olan konuşmaları yayınladı.

SAHRA: EŞİMİ ARADIN, AİLESİNİ NİYE ARIYORSUN ARLANMAZ UTANMAZ

Elendikten sonra sosyal medya hesabından canlı yayın açan Sahra Işık, eski dostu Seda Aktuğlu'ya ateş püskürerek "Hadi İdris'i aradın sen benim ailemden ne istiyorsun? İdris'in ailesini nasıl arayabilirsin sen ya arlanmaz utanmaz" dedi.Survivor Seda Sahra Isikin Kocasinin Kufurlu Mesajlarini Ifsa Etti Adadaki Bir Ismi Cok Kiska 19Subat2024 5SAHRA'NIN EŞİ OGEDAY'I KISKANMIŞ

Yaşananların ardından Seda Aktuğlu da Sahra'nın eşi İdris Aydirdi ile olan mesajları ifşa etti. Konuşmalarda Sahra'yı Ogeday'dan kıskanan Aybirdi'nin küfürler savurarak "Ogeday ile bunun arasında bir şey mi var? Bu ne lan biz evliyiz, milletin kucağına atlıyor" dediği görülüyor. Seda ise Aybirdi'ye cevap olarak "Oyun sevincinden sarılıyor. Beni de yordun. Başımı yakacaksın. Bir kendine gel" diyor.

Survivor Seda Sahra Isikin Kocasinin Kufurlu Mesajlarini Ifsa Etti Adadaki Bir Ismi Cok Kiska 19Subat2024 3

"ÜZERİME GELİNİRSE BELGELERİ YAYINLARIM"

Paylaşımların ardından yaşananları sineye çektiğini belirten Seda, mesajları yayından kaldırarak "Taraf aileler beni aradı, prodüksiyon benimle görüştü anlaştık. Kimse benim namusuma laf söyleyip beni ve ailemi üzemez. Eğer yine üzerime gelinirse belgelerin şah damarı devreye girer. Yapmayın artık" dedi.

Survivor Seda Sahra Isikin Kocasinin Kufurlu Mesajlarini Ifsa Etti Adadaki Bir Ismi Cok Kiska 19Subat2024 2

Editör: Meltem Kaya Sapmaz