İstanbul Güngören, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi'nde 12 Kasım Pazar günü saat 16.00 sıralarında S. K. yolda yaralı olarak bulundu. S.K., sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

AĞIR YARALANAN KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Ağır yaralı olan S. K., 16 Kasım Perşembe günü müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili Cinayet Büro Amirliği tarafından başlatılan soruşturmada, ölen S.K.'nın yaralı olarak çıktığı ev tespit edildi. Görgü tanıklarının ifadelerine göre S.K.'nın dışarı çıktığı, ardından aynı dairede olan bir kişinin de pencereden birkaç parça eşya attığı daha sonra binadan birinin çıkıp koşarak kaçtığı öğrenildi.

CİNAYET ŞÜPHELİSİ GÖZALTINA ALINDI

Kaçan kişinin Y. D. olduğu belirlenirken kısa bir çalışmanın ardından şüpheli gözaltına alındı. Cinayet Büro Amirliğinde işlemleri yapılan şüpheli Y. D.'nin daha önce 4 kez polise geliş kaydı olduğu belirlendi. İki arkadaşın evde oturdukları esnada aralarında önce tartışma çıktığı, ardından kavgaya dönüştüğü öğrenildi. Kavganın ardından S. K.'nın yaralı olarak evden dışarı çıktığı, şüphelinin de koşarak kaçtığı tespit edildi. Şüpheli Y. D.'nin olaydan sonra annesini arayarak birini yaraladığını söylediği de öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheli Y. D. adliyeye sevk edildi.