Dünyada izlenme rekorları kıran Amerikan televizyon dizisi The Walking Dead’in 6 bölümlük yeni devam dizisi ‘The Walking Dead: The Ones Who Live’, 26 Şubat’ta ABD ile aynı anda Türkiye’de sadece TV+’ta yayınlanacak.

A W148503 01

Her bölümü 60 dakikadan oluşan dizide uzun süre birbirinden ayrı kalan Rick ile Michonne’un tüm zorlukları aşıp birbirlerini bulma çabaları ekrana gelecek.

The Walking Dead The Ones Who Live Final Trailer Serie

TV+, The Walking Dead’in tutkunları tarafından heyecanla beklenen dizinin üçüncü devam serisi ‘The Ones Who Live’ın yayın tarihini duyurdu.

T H E

Dünyada ilgiyle izlenen Amerikan televizyon dizisi The Walking Dead’in 6 bölümlük ilk devam dizisi ‘Dead City’ 19 Haziran’da, ikinci devam dizisi ‘Darly Dixon’ 11 Eylül tarihinde Türkiye’de yalnızca TV+’ta yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü. The Ones Who Live da Türkiye’de 26 Şubat’ta ABD ile aynı anda TV+ ekranlarında olacak.

Rick Ve Michonne Dizisi The Walking Dead

YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN YAYINLANACAK?

The Walking Dead'in yeni dizisinde Danai Gurira (Michonne) ve Andrew Lincoln (Rick Grimes) başrolde olacak. Devam dizisinde Rick ve Minhonne’un birbirlerinden uzun süre ayrı kalmalarına rağmen tüm zorlukları aşarak birbirlerini bulma çabası anlatılacak. 6 bölümden oluşan dizinin her bölümü 60 dakika sürecek. ABD ile aynı anda her hafta yeni bir bölüm TV+’ta yayında olacak.

Editör: Zeynep Baş