Müzisyen, gezgin, radyocu ve TV programcısı Ayhan Sicimoğlu, tartıştığı personeline tokat attı. Söz konusu video kısa sürede sosyal medyada gündem olurken; Sicimoğlu'ndan bir açıklama geldi.

SİCİMOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Ünlü isim, şantaj ve kumpasa uğradığını belirten bir paylaşım yaptı. Sicimoğlu'nun açıklaması şu şekilde: 

"Sevgili dostlar, bir kumpas ve şantaj ile karşı karşıyayım. Videolar montaj ve eksiktir. Bana hakaret edilmiş ve iterek kafa ile vurmaya yeltelenilmiştir. Video planlanarak çekilmiştir. Bana yapılan fiziki saldırı kısmı yoktur veya çekilmemiştir. 73 yaşındayım, fiili tecavüz karşısında kendimi savunmam gerekti o kadar. Hemen akabinde polise şikayette bulundum. Bu şahıstan ve olayın aslını bilmeden, görmeden bu işe müdahil olan 3. şahıslardan hukuki yollardan hesap sorulacaktır. Şantaja maruz kaldım, aracılar vasıtası ile büyük paralar istendi ve boyun eğmedim olay bundan ibarettir…"

DARBEDİLEN GENÇ KONUŞTU

Son olarak; Ayhan Sicimoğlu'nun tokat atıp darbettiği Samet İ. de bir açıklama yaparak kendisini savundu.  Sicimoğlu'nun kendisine 33 bin lira para karşılığında videoları yayınlamamasını ve konuyu kapatmasını teklif ettiğini iddia etti.

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu