Galatasaray'ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, özel hayatlarıyla gündemden düşmüyor. Wanda Nara'nın Icardi'yi sosyal medyada takipten çıkması sonucunda ortaya atılan iddialar, kafaları karıştırdı. İkiliden bir açıklama beklenirken, konuyla ilgili ilk konuşan Wanda oldu. Wanda Nara, Icardi'yi terk ettiğini resmen açıkladı.

Wanda Nara Icardi Davayi Kazandi

"DENEDİM AMA OLMADI"

Brezilyalı gazeteci Luis Ventura'ya konuşan Wanda Nara: "Kişisel ve sağlık nedenleriyle bir kez daha denedim ama olmadı. Herkes konuşsun, hiç konuşmadığım şeyleri ben en sona bıraktım." dedi.

6282B9Cd45D2A051587F92C0

NE OLMUŞTU

Galatasaray'ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi, kariyerinin yanı sıra eşi Wanda Nara ile de sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Galatasaraylı taraftarların 'yengesi' Wanda Nara, Instagram hesabında Icardi'yi takipten çıkardı. Bu olay söylentileri de beraberinde getirdi. 


27.10 Una Fecha Muy Importante Para Nosotros, Feliz Aniversario @Wanda Icardi Otro Año Mas Juntos, Muchos Sueños Vividos, Muchisimos Mas Por Vivir.

BOŞANMA DAVASINI AÇTI İDDİASI

Arjantin medyasından yer alan iddiaya göre Wanda Nara ve Mauro Icardi çoktan boşanmanın eşiğine geldiler bile. Öte yandan Wanda Nara'nın kararından emin olduğu ve boşanma davasını açtığı belirtildi. Öte yandan Wanda Nara boşanma sürecinde Icardi'den tüm mülkleri de kendisine bıraktığını söyleyen bir kağıt imzalamasını istiyor.

Ffnr Rt W W I A M C Is F

İDDİALAR PEŞ PEŞE

Bir dönem Icardi'yle ayrılık yaşayan Wanda Nara, Icardi'den ayrılır ayrılmaz rapçi L'Gante'nin klibinde oynamış, daha sonra da oldukça samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Dış başında yer alan iddialara göre Icardi'nin bu yaşananlara çok sinirlendiği ve 10 yıllık ilişkinin sonunu bu olayların hazırladığı iddia edildi.

6282Bc2345D2A051587F9Eb6

BOŞANMANIN SEBEBİ +18 İÇERİKLER Mİ?

Diğer bir iddia ise Wanda Nara'nın +18 içerikler paylaşan bir web sitesiyle anlaşması. Galatasaraylı taraftarlar arasında sansasyon yaratan bu olay, Icardi'nin de pek hoşuna gitmedi. Wanda Nara'nın site için çektirdiği müstehcen pozlar, ikili arasında sorunlara neden oldu.

1024Xauto

TAKİPTEN ÇIKARDI

Bütün bu söylentiler arasında Wanda Nara'nın eşi Mauro Icardi'yi takipten çıkartması, iddiaların doğru olabileceği yönünde yorumlandı. Öte yandan Wanda Nara'nın boşanma davasını açtığı ve yıldız oyuncudan tüm mülkleri kendisine bırakacağına dair bir kağıt imzalamasını beklediği de iddialar arasında.

Mauro Icardi Hakkinda Her Sey

Whatsapp Image 2024 06 18 At 122632

Wanda Naranin Esi Mauro Icardiye Bosanma Davasi Actigi Iddia Edildi 1720506804664


Wanda Nara Icardiyi Ciplak Paylasti Kbem

Kapak 131400

Editör: Cem Kayalar