Yalı Çapkını yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm ne zaman? gibi sorular, dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Star TV'de yayınlanan sevilen dizi Yalı Çapkını, 9 Haziran cuma akşamı sezon finaline girmişti. Başrollerinde yer alan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, izleyicilerden tam not alarak fenomen bir dizi olarak ekranlarda yerini aldı. 36. Bölümde sezon finalini gerçekleştiren dizinin yeni sezon tarihleri...

yalı-çapkını-ne-zaman-başlıyor

YALI ÇAPKINI BAŞLIYOR MU?

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkınına hayat veren Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, dizide canlandırdıkları Seyran ve Ferit karakterleri ile tüm izleyicileri kendine hayran bıraktı. 36. Bölüm sonunda sezon finali veren dizinin yeni sezon tarihi oldukça merak ediliyor. Heyecanlı bekleyiş sürerken başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu'nun tatil sonrası sete dönüş tarihi ile ilgili yaptığı açıklama, izleyicileri heyecanlandırdı..

Seyran Korhan karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu, bir aksilik yaşanmazsa 15 Ağustos haftasında çekimlerin başlayacağını duyurdu..

YALI ÇAPKINI YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Eylül 2022 tarihinden itibaren seyircileri ekrana kilitleyen Yalı Çapkını'nda yeni sezon başlıyor. Yeni bölümlerin heyecanla gelmesi beklenirken, diziye katılan yeni isimler mevcut.

Fenomen dizi Yalı Çapkını'na Binnur Kaya dahil oldu. Yalı Çapkını ilk sezonda Pelin'in annesi Zerrin, Halis Korhan'la görüştüğünde kızı Nükhet ile arkadaş olduğunu ve ona selam getirdiğini söylemişti. Binnur Kaya, dizide Halis Korhan'ın İngiltere'deki kızı "Nükhet" karakterine hayat verecek..