Son zamanlarda yaşadığı reyting düşüşü ile gündemden düşmeyen Yalı Çapkını, şimdi de setteki sevgili kriziyle çok konuşuldu. İddiaya göre, iki oyuncu arasında sette yaşadıkları gerginlik nedeniyle oynadıkları diziden ayrılmak istiyor. İki oyuncunun menajerlerinden konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

yali-capkini-mert-ve-afra

YALI ÇAPKINI SETİNDE SEVGİLİ KRİZİ

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir magazin gündemine bomba gibi düştü. Dizide yaşadıkları aşkı gereceğe dönen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ikilinin sette kavga ettiği iddia edildi. Sevilen dizide başrol oynayan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in dizinin çekimleri yapılırken tartışma yaşadığı iddiası sosyal medyayı karıştırdı. 

Snob Magazin'in haberine göre Yalı Çapkını dizisinin özel bir hastanede yapılan çekimlerinde Afra ve Mert arasında ciddi bir kavga çıktı. Söylenenlere göre çiftin bu kavgasını Yalı Çapkını'nın yönetmenleri ayırdı. İkilinin tartıştığını öğrenen hayran kitlesi, 'Kendinize gelin', 'Bu uyumu harcamayın', 'Çok yakışıyorsunuz sakın bozmayın', 'Sizin gibi ikili bir daha olmaz. Sakın tartışmayın', 'Lütfen bu haberler yalan olsun' yorumlarında bulundu.