Antalya'da bir berber dükkanı işleten 38 yaşındaki Adem Askan, sandalyede ölü bulundu. Berberin önce uyuduğu sanıldı; ancak gerçek çok geçmeden anlaşıldı. Çevredekilerin dün akşam saatlerinden bu yana aynı yerde oturduğunu ifade ettiği Askan'ın önündeki masada ise yiyecek ve içecek kutuları da dikkat çekti. Berberin dükkanının önünde öldüğü anlaşıldı.

UYUDUĞUNU SANDILAR

Konyaaltı ilçesi Liman Mahallesi Barış Manço Caddesi'nde sabah saatlerinde erkek berberi önünde bir kişinin hareketsiz şekilde sandalyede oturduğunu görenler, uyuduğunu düşünüp, uyandırmaya çalıştı. Ancak tepki vermeyince, durum 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirildi. Gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde bu kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

YAKINLARI GÖZYAŞI DÖKTÜ

Çağırılan polis ekipleri, ölen kişinin, berberin sahibi 2 çocuk babası Adem Askan olduğunu tespit etti. Askan'ın ölüm haberini alan yakınları da iş yerinin önüne gelerek gözyaşı döktü. Adem Askan'ın cenazesi, yapılan incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Antalya'da bir berber dükkanının önündeki sandalyede ölü bulundu

MASADA YİYECEK VE İÇECEK KUTULARI DİKKAT ÇEKTİ

Adem Askan'ın önündeki masada, yiyecek ve içecek kutuları olduğu görüldü. Çevredeki bazı kişiler polise, dün akşam saatlerinde Askan'ı aynı noktada otururken gördüklerini ifade etti.

Editör: Meltem Kaya Sapmaz