Gündüz kuşağının sevilen programı Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak programına eşi tarafından defalarca aldatılan Muhammed Bey'in anlattıkları damga vurdu. Tüm Türkiye'nin günlerdir konuştuğu olaya dair ortaya çıkan yeni detaylar ise herkesi şoke etti.

Muhammed Bey, eşi İlknur Hanım'ın kendisini 6 kez aldattığını ve 10 kez evden kaçtığını söyledi. Muhammed Bey, eşinin aldatmalarını telefon kayıtları ve fotoğraflarla kanıtladı. Talihsiz adam, eşinin ilk aldatmasını 2019 yılında öğrendiğini söyledi. Söylenene göre; İlknur Hanım, bir iş arkadaşıyla ilişkisi olduğunu itiraf etti bunun ardından Muhammed Bey, eşini affedip evliliklerini sürdürmeye karar verdi.

zahide-yetiss

BU NE İLKTİ NE DE SON...

İddialara göre; İlknur Hanım, bu olaydan sonra da aldatmaya devam etti. Muhammed Bey, eşinin 2020, 2021 ve 2022 yıllarında da başkalarıyla ilişkisi olduğunu öğrendi. Muhammed Bey, eşinin son olarak 2023 yılında evden kaçtığını söyledi. İlknur Hanım, bir başka erkekle birlikte yaşamaya başladı. Muhammed Bey 'Çocuğum için bekliyorum' açıklamasını yaptı. Eşinin sosyal medyadan erkeklerle tanışıp kaçtığını söyleyen Muhammed Bey; 'Evlendikten sonra beni 6 kez aldattı. Elimi ayağımı bağlayan tek şey çocuk.' dedi.