Husumetlisini silahla yaraladı!

Edirne’de husumetli iki taraf arasında çıkan tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi sonucu, D.C.'yi silahla kovalayarak vurup kaçan İ.Ç. yakalandı. Olay anı, bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Genel 23.10.2022, 10:07
Husumetlisini silahla yaraladı!

Olay, Sabuni Mahallesi Sabriye Cemboluk Sokak üzerinde meydana geldi. D.C. ile arasında husumet bulunan İ.Ç. sokakta karşılaştı. İkilinin arasındaki tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Tabancasını çıkaran İ.Ç. D.C.’yi sokakta  kovalamaya başladı.

GÖZALTINA ALINDI

Ateş eden İ.Ç.’nin tabancasından çıkan kurşunun birisi  Murat Turgu Sokak üzerine geldiği sırada D.C.’ye isabet etti. D.C.’nin yere yığıldığını gören İ.Ç. bölgeden koşarak uzaklaştı. İ.Ç.,olay esnasında  tesadüfen bölgede bulunan polis memuru tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Yaralı D.C. ise ilk müdahalesinin ardından ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Olay, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına da yansıdı. Sokak arasında ilk olarak D.C.'nin koşarak kaçtığı, arkasından gelen İ.Ç.'nin ise ateş ederek üzerine koştuğu görülüyor. İ.Ç., D.C.'nin yara alması üzerine bölgeden koşarak uzaklaşıyor. D.C.'ye ilk müdahalesi çevredekiler tarafından yapılıyor. Olaydan sonra bölgeye Edirne Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri sevkedildi.

banner2
Yorumlar (0)