Taziyeden dönen otomobile, silahlı saldırı!

Adana'da otomobille taziyeden dönen Mustafa Akay ve Bülent Erdal, silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sırasında direksiyon başında bulunan Akay, boynuna isabet eden kurşunla hayatını kaybederken, Erdal ise göğsünden vurularak ağır yaralandı.

YEREL 29.11.2021, 22:50
Taziyeden dönen otomobile, silahlı saldırı!

Olay, Adana'nın Seyhan ilçesinin ,Yenibey Mahallesi'nde meydana geldi. Bir yakının cenazesi için taziyeye giden Mustafa Akay, Bülent Erdal ve yanlarındaki birkaç akrabaları daha, otomobillerine binerek dönüşe geçti. Ara sokakta kimliği belirsiz kişiler, içinde 4 kişinin bulunduğu otomobili tabancalarla çapraz ateşe tuttu. Saldırganların silahından çıkan kurşunlar, direksiyon başındaki Akay'ın boynuna, Erdal'ın ise göğsüne isabet etti.

SALDIRIYA UĞRADIKLARI ARAÇLA, HASTANEYE GELDİLER

Saldırganlar, olayın ardından hızla uzaklaştılar. Yaralan iki kişi ise, yakınları tarafından saldırıya uğradıkları otomobille özel hastaneye götürüldü. Yaralılardan Erdal, Adana Şehir Hastenesi'ne sevk edilirken, Akay ise doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. İsabet eden kurşunlarla ön kapı camları kırılan otomobil, detaylı incelenmek üzere Hürriyet Polis Merkezi'nin otoparkına çekildi.

Kimliği belirsiz saldırganları yakalamak için harekete geçen polis, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
8
parçalı az bulutlu