Cep telefonuna baktı! AVM'de korkunç olay

İstanbul Beylikdüzü'ndeki, Perlavista isimli alışveriş merkezinin terasında bekleyen Kader Yıldız, cep telefonuna baktıktan hemen sonra aşağıya sarktı. Terastakiler, genç kızı tutmaya çalışsa da metrelerce aşağıya düşmesine engel olamadı. Hastaneye kaldırılan Kader Yıldız, hayatını kaybetti.

ASAYİŞ 10.10.2022, 10:30 10.10.2022, 10:46
Cep telefonuna baktı! AVM'de korkunç olay

İstanbul'da, 8 Ekim günü saat 18.15 sıralarında Beylikdüzü'nde bulunan Perlavista AVM'nin terasında insanı şoke eden bir olay meydana geldi.

TELEFONA BAKIP KORKULUKLARA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre, alışveriş merkezinin terasında bekleyen Kader Yıldız (25), telefonuna baktıktan hemen sonra terasın korkuluklarına çıktı.

KIYAFETİNDEN TUTUP KURTARMAYA ÇALIŞTI

Çevredekiler Kader Yıldız'ı fark ederek yanına geldi. Kader Yıldız aşağı sarktığı anda, yanına gelen kişi kıyafetinden tutarak kurtarmaya çalıştı.

ÖNCE ÇATIYA SONRA ZEMİNE DÜŞTÜ

Kader Yıldız, kıyafetinin çıkması ile birlikte önce aşağıdaki kafeteryanın çatısına sonra da zemine düştü.

MÜDAHALELERE RAĞMEN CAN VERDİ

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralı olarak ambulansla hastaneye kaldırılan Kader Yıldız, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

BEŞ AY ÖNCE NİŞANLANMIŞTI

Kader Yıldız'ın 5 aylık nişanlı olduğu öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Öte yandan olay anı güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

OLAY ANI KAMERAYA YANSIDI

Görüntülerde, Kader Yıldız'ın cep telefonuna baktıktan hemen sonra terasa çıktığı ve sarktığı görüldü. Terastakiler ise Kader Yıldız'ı tutmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.

banner2
Yorumlar (0)