FETÖ/PDY üyelerine emniyet güçlerinden darbe!

Muğla'dan yurt dışına kaçma hazırlığında olan FETÖ/PDY üyelerine yönelik Muğla KOM Şube Müdürlüğü ve Fethiye KOM Büro Amirliği tarafından operasyon gerçekleştirildi. Titiz çalışma sonucunda çok sayıda terör örgütü üyesi ve FETÖ/PDY üyelerini yurt dışına kaçırmaya çalışan şüpheliler, emniyet güçleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

Asayiş 03.12.2022, 21:54 03.12.2022, 23:46
FETÖ/PDY üyelerine emniyet güçlerinden darbe!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Fethiye'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile mücadele hız kesmeden devam ediyor. Terör örgütü üyelerinin Fethiye'den Aydın'a giderek yurt dışına deniz yoluyla kaçacaklarının ihbarı alınması üzerine, emniyet güçleri harekete geçti. Adım adım iz süren ekipler, Yunan adalarına kaçmak üzerine olan şüphelileri teknede yakaladı.

KISKIVRAK YAKALANDILAR

Yakalanan kişilerin A.A., M.H.T., İ.O., A.K., F.S., B.S., Z.S.S., S.D. ve M.C. olduğu belirlendi. Tekne kaptanı Ali Halil Çapar ile birlikte şüpheliler Didim KOM Büro Amirliğine teslim edildi. Öte yandan terör örgütü mensuplarını yurt dışına kaçırmaya çalışan B.Ç., T.E., H.K., M.Ö., T.D., İ.İ. ve E.S isimli şüpheliler, Aydın Söke'de emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

banner2
Yorumlar (0)