JASAT 60 saatlik görüntü izleyerek çözdü: Şüpheli ölüm aydınlatıldı

Tekirdağ'da yol ortasında hareketsiz yatan bir kişinin olduğu ihbarı üzerine harekete geçen JASAT ekipleri, 60 saatlik kamera görüntüsü ve 6 bin araç üzerinde yapılan detaylı inceleme sonucu şüpheli ölümü aydınlattı. Yapılan araştırmada ölen kişinin, yolun karşısına geçmek için üst geçit yerine yolu kullandığı ve düştükten sonra başka bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Çevrede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, ölen kişinin markete girerek alışveriş yaptığı ve üst geçit yerine yoldan karşıya geçmeye çalıştığı görülüyor.

Asayiş 02.12.2022, 23:27 02.12.2022, 23:37
JASAT 60 saatlik görüntü izleyerek çözdü: Şüpheli ölüm aydınlatıldı

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Tekirdağ'da D-110 karayolu üzerinde şüpheli ölüm ihbarı üzerine Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı JASAT ve Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince harekete geçildi.

JASAT ADIM ADIM İZ SÜRDÜ

Ekiplerce  60 saatlik kamera görüntüsü ve 6 bin araç üzerinde yapılan detaylı inceleme sonucu şüpheli bir aracın tespit edilmesi üzerine sürücü yakalandı. İfadesi alınan araç sürücüsü Çorlu'dan Tekirdağ'a gittiği esnada olay yerinde sollama yaparken aracının yalpaladığını ve sağa sola gittiğini ancak neye ya da kime çarptığı konusunda bilgisi olmadığını savundu. Aracın Olay Yeri İnceleme Timi tarafından yapılan incelemesinde şüpheli aracın sol ön tekerleğinde kıl parçalarına rastlandı.

ŞÜPHELİ ÖLÜM AYDINLATILDI

Ekiplerin detaylı incelemesi sonucu ölen kişinin, yolun karşısına geçmek için üst geçit yerine yolu kullandığı ve düştükten sonra başka bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Öte yandan ekipler tarafından yakalanan şüphelinin ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)