JASAT adım adım izi sürdü: Bisikletliye çarpanı 2 bin 300 araç içinden buldu!

Edirne’de bir araç bisikletiyle giden Çin uyruklu M.A.K.'ye çarptı. Olay yerinden kaçan firariyi yakalama çalışmaları başlatan JASAT ekipleri, güvenlik kameralarından 2 bin 300 aracı inceleyerek şüpheliyi kıskıvrak yakaladı.

Asayiş 08.11.2022, 13:46 08.11.2022, 15:17
JASAT adım adım izi sürdü: Bisikletliye çarpanı 2 bin 300 araç içinden buldu!

Edirne'de JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi), Çin uyruklu bir kişiye çarparak ölümüne neden olduğu iddia edilen firari şüpheliyi yoğun araştırmalar sonucu yakaladı. Geçtiğimiz günlerde Uzunköprü ilçesi Kırkkavak köyünde bisikletli Çin uyruklu M.A.K. plakası tespit edilemeyen bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Olay yerinden kaçan sürücünün yakalanması için çalışma başlatan JASAT ekipleri, araçtan düşen parçaları toplayıp birleştirerek vasıtanın marka ve modelini tespit etti.

2 BİN 300 ARAÇ İNCELENDİ!

Olay yeri ve kaçış güzergahındaki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, şüpheli olarak değerlendirilen 2 bin 300 araç hakkında araştırma yaparken, kimliği belirlenen şüpheli S.G. Uzunköprü'de yakalandı. Öte yandan S.G'nin kaza sonrası aracını bir süre evinin bahçesinde sakladığı, kırılan cam ve farlarını internetten temin ederek evinden kendi imkanıyla değiştirdiği, hasarlı kaputu değiştirmek için Edirne'de sanayiye getirdiği belirlendi.
 

banner2
Yorumlar (0)