Jasat ve Narkotik timlerinden ortak operasyon!

Trabzon'da JASAT dedektifleri ve Jandarma Narkotik Timleri, Narkotik tespit köpeği "YATKIN" ın da katıldığı kapsamlı bir operasyon gerçekleştirdi. Operasyon sonucunda Ö.B isimli bir şüphelinin evinde toplam 2 kilo uyuşturucu maddesi ve kaçak malzeme ele geçirildi. Şüpheli ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ 10.10.2022, 10:01 10.10.2022, 11:06
Jasat ve Narkotik timlerinden ortak operasyon!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Trabzon İl Jandarma Komutanlığının uyuşturucu ve uyuşturucu kaçakçılığı ile mücadelesinde etkin olarak saha da bulunan JASAT Dedektifleri ve Jandarma Narkotik Timlerinin yapmış olduğu ayrıntılı saha çalışmaları sonucu, Trabzon Ortahisar İlçesi Akoluk Mahallesinde Ö.B. isimli şüphelinin evinde çok sayıda uyuşturucu madde bulundurduğu tespit edildi.

2 KİLO ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Adli makamlardan alınan arama kararıyla Jandarma Narkotik Madde Tespit Köpeği “YATKIN” ın da katıldığı ve Ortahisar İlçe Jandarma Komutanlığı, JASAT Dedektifleri ve Jandarma Narkotik Timlerinin yapmış olduğu operasyon sonucunda 9 Kavanoz içerisinde yaklaşık 4.500 gr. kubar esrar maddesi, 2 çuval içerisinde yaklaşık 15.840 gr. Kubar Esrar Maddesi olmak üzere toplam 20.340 gram Kubar Esrar Maddesi, 1 Adet uyuşturucu kullanma aparatı,  1 Adet Tabanca Şarjörü, 6 Adet Tabanca Mermisi ele geçirildi.

ŞÜPHELİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

 Ö.B isimli şüpheli ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner2
Yorumlar (0)