Yazı işleri müdürlerinin dikkatine
'Düzce’de derede kadın cesedi bulundu, yakınları cenazeyi almadı'  haberimizi kaynağından yapılan düzeltme ile yeniden servis ediyoruz.  Önceki haberdeki fotoğraf ve isim yanlış verildiği için kullanılmaması gerekiyor.

-----------------
(YENİDEN)
Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, (DHA)- DÜZCE’de, Yörük köyünde dere içerisinde kimliği belirsiz kadın cesedi bulundu. Kadının ölüm sebebi ve kimlik tespiti için çalışma başlatıldı. 
Olay, sabah saatlerinde merkeze bağlı Yörük köyünde meydana geldi. Köyde bahçesine giden bir kişi, Kurtsuyu Deresi içinde yüz üstü yatmış halde bir kadın olduğunu fark edip ihbarda bulundu. Olay yerine jandarma, sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi. Ekiplerin çalışmasıyla kadın dereden çıkarıldı. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde kadının öldüğü tespit edildi. Jandarmanın yaptığı incelemede ise kadının kimliği tespit edilemedi. Kadının cansız bedeni ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Düzce Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (DHA)
FOTOĞRAFLI

Kaynak: dha