İSTANBUL (AA) - Pluxee, yeni vizyonu doğrultusunda kullanıcıların hayatlarına fayda sağlayan işbirliklerine devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, gerçekleştirdiği her işbirliğinde kullanıcılarını mutlu etmeyi ve fayda sağlamayı hedefleyen Pluxee, bu doğrultuda KazandıRio ile yeni bir işbirliğine imza attı.

İşbirliği kapsamında tüketiciler, KazandıRio uygulaması üzerinden içeceklerdeki ve cipslerdeki şifreleri okutarak anında Pluxee bakiyesi kazanabiliyor. Promosyonlu Pepsi, Doritos, Lipton Ice Tea, Ruffles, Fruko, Lay’s, Yedigün, Cheetos ve Çerezza ürünlerinde geçerli kampanya kapsamında kazanılan Pluxee bakiyeleri tüketici adına tanımlanan mobil karta yükleniyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Pluxee İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Berna Şamiloğlu, "Pluxee olarak şirketlere çalışan yan hak ve bağlılık çözümleri sağlamanın da ötesinde, hayatı kolaylaştıran çözümler geliştiren bir iş ortağı olarak müşterilerimizi daha fazla destekleyeceğiz.

​​​​​​​ Firmaların müşteri sadakat programları, kampanya yönetimi, bayi ödüllendirme sistemleri gibi ihtiyaçlarına yönelik hayata geçirdiğimiz iş birlikleriyle hem tüketicilere hem de firmalara daha fazla kazandırmayı hedefliyoruz. PepsiCo ile yaptığımız iş birliği de bu amaçla gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan biri. KazandıRio kampanyası ile Pluxee kullanıcısı olmayanlar da mevcut Pluxee kullanıcıları gibi bakiyelerini 100 binden fazla üye iş yerinde kullanabilecek" ifadelerini kullandı.

İşbirliği hakkında konuşan PepsiCo Türkiye Yiyecek Kategorisi Pazarlama Kıdemli Direktörü Seren Çankırı ise şunları söyledi:

"Tüketici odaklı olma vizyonuna sahip olan PepsiCo, insanların ihtiyaçlarını, beklentilerini ve öngörülerini anlayarak tüketim anında yaşanan deneyimi zenginleştirmeye ve böylece daha fazla değer yaratmaya, tüketicinin yüzündeki tebessümü artırmaya çalışıyor. KazandıRio bu yaklaşımın bir sonucudur.

PepsiCo'nun promosyon süreçlerini dijitalleştirdiği, tüketiciler başta olmak üzere müşteri ve çalışanlarını kapak, kupon toplama zorluklarından kurtaran KazandıRio bugün 10 milyonu aşkın indirme sayısıyla son derece başarılı bir uygulamadır. Deneyimli Pluxee markasıyla yaptığımız bu iş birliği ile KazandıRio üzerinden tüketiciler, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız için fayda ve değer yaratan yeni bir sayfa açmış oluyoruz. PepsiCo olarak yatırımlarımızı ve iş birliklerimizi sürdürerek dijital kanalları en etkin ve paydaşlarımız için en yüksek değer ve faydayı yaratacak şekilde kullanacağız."

Kaynak: aa