3 gündür kayıptı...Acı haber!

Çorum'da 3 gündür kayıp olan 19 yaşındaki Elif'ten acı haber geldi. Polis, jandarma ve AFAD ekiplerinin yürüttüğü arama çalışmasında genç kızın cansız bedenine Kızılırmak Nehri'nde ulaşıldı. Kaybolmadan önce yolda yürüdüğü sırada sokak köpeğini sevdiği anlardan görüntüleri ortaya çıkan Elif'in ölümüne ilişkin soruşturma sürüyor.

ASAYİŞ 17.06.2022, 09:00 17.06.2022, 09:44
3 gündür kayıptı...Acı haber!

Osmancık ilçesi Güney Mahallesi'ndeki evinden 14 Haziran'da çıkan ve bir daha haber alınamayan Elif Akıllı'nın ailesi, polise kayıp başvurusunda bulundu. Genç kızın bulunması için polis, jandarma ve AFAD ekiplerinin katılımıyla arama çalışması başlatıldı.

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ve güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polisler, Elif'in en son Kızılırmak Nehri kenarında görüldüğünü belirledi. AFAD ekiplerince nehirdeki aramalarda Elif'in son görüldüğü yerden 10 kilometre uzaklıkta Karaçay bendinde cansız bedenine ulaşıldı.

Sudan çıkarılan Elif'in cansız bedeni, otopsi için Osmancık Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Elif'in ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan genç kızın, kaybolmadan önce yolda yürüdüğü sırada sokak köpeğini sevdiği anlardan görüntüleri ortaya çıktı.

banner2
Yorumlar (0)
22
açık