JASAT' tan uyuşturucu yuvasına operasyon!

Trabzon'da JASAT dedektifleri tarafından piyasaya uyuşturucu madde sürdüğü tespit edilen E.D isimli şüphelinin evine operasyon düzenlendi. Narkotik Madde Tespit Köpekleri "YATKIN" ve "DUMAN" ında katıldığı, operasyon sonucunda çok sayıda uyuşturucu madde ve kaçak malzeme ele geçirildi. Olay ile ilgili E.D isimli şüpheli ise gözaltına alındı.

ASAYİŞ 13.10.2022, 08:51 13.10.2022, 09:19
JASAT' tan uyuşturucu yuvasına operasyon!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı JASAT Dedektifleri ve İstihbarat Unsurlarının yapmış olduğu saha araştırmaları ve takipleri sonucu Trabzon Akçaabat İlçesi Akpınar Mahallesinde E. D. isimli şüphelinin evinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve piyasaya sürdüğü tespit edildi.

HEMEN HAREKETE GEÇİLDİ!

Adli makamlardan alınan arama kararıyla, Jandarma Narkotik Madde Tespit Köpekleri "YATKIN" ve "DUMAN" ında katıldığı, Akçaabat İlçe Jandarma Komutanlığı, JASAT Dedektifleri ve Jandarma Narkotik Timleri arama çalışması gerçekleştirdi.

EV DEĞİL UYUŞTURUCU YUVASI!

Operasyon sonucunda, şüphelinin evinde 5500 gram kubar esrar, 4 kök kenevir bitkisi, 12 adet skunk bitkisi tohumu, 5 tüp içerisinde kenevir yetiştirmek için kullanılan kimyasal solüsyon, 1 adet hassas Terazi, 1 adet uyuşturucu kullanma Aparatı, 1 Adet kurusıkı tabanca ve tabancaya ait şarjör ele geçirildi.

GÖZALTINA ALINDI

Şüpheli E. D. gözaltına alınıp hakkında adli işlemler başlatıldı.

banner2
Yorumlar (0)