Alkol alıp Belediyenin yaşlı evini dağıttılar!

Antalya'da dün gece saatlerinde alkol alan 8 kişi Muratpaşa Belediyesi'ne ait yaşlı evine girip bahçeyi dağıttı.Bahçedeki masa ve sandalyeleri denize fırlatan şüpheliler sonrasında olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Genel 19.09.2022, 17:15 19.09.2022, 17:25
Alkol alıp Belediyenin yaşlı evini dağıttılar!

Olay, gece saatlerinde Muratpaşa ilçesi Eski Lara yolu üzerinde bulunan Muratpaşa Yaşlı Evi'nde meydana geldi. Kapının kapalı olması üzerine, tel çit üzerinden atlayan 8 şüpheli, deniz manzaralı parkta bir süre eğlenip alkol aldı.

YÜZLERİNİ KAPATIP KAÇTILAR

Şüpheliler, daha sonra depodan çıkardıkları 2 masa ile 16 sandalyeyi denize fırlattı. Bir süre daha yaşlı evinde oturan şüpheliler, güvenlik kameralarına yakalanmamak için yüzlerini tişörtle kapatıp kaçtı. 

Sabah yaşlı evine geldiklerinde masa ve sandalyelerin yerinde olmadığını fark eden görevliler, güvenlik kamerasını izleyince durumu polise bildirdi. İhbarla olay yerine gelen polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Falezler üzerinde kalan bazı masa ve sandalyeler ise bulundukları yerden alınarak, yaşlı evine getirildi. Şüphelilerin alkol almalarının ardından sandalyeleri denize atması, güvenlik kameralara yansıdı.

banner2
Yorumlar (0)