Metroda genç kızın fotoğraflarını çekti: Kıskıvrak yakalandı

İzmir'deki banliyö tren hattı İzban'da taciz olayı kameralara yansıdı. Trende karşısında oturan kadının fotoğraflarını çeken bir kişi, kadının dikkati üzerine yakayı ele verdi. Şahsın telefonunda kadına ait fotoğraflar bulundu. O anlar ise mağdur kadının çektiği video ile gün yüzüne çıktı. İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kıskıvrak yakalanan şüpheli, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

GENEL 23.07.2022, 12:52
Metroda genç kızın fotoğraflarını çekti: Kıskıvrak yakalandı

İzmir'in Aliağa ve Selçuk ilçeleri arasındaki banliyö tren hattında hizmet veren İzban'da taciz olayı yaşandı. Trende seyahat eden bir kadının bacaklarının fotoğrafını çeken şahıs, kadının dikkati sonucu yakayı ele verdi.

TELEFONUNA BAKTI FOTOĞRAFLARINI GÖRDÜ

Mağdur kadının taciz olayını fark etmesi üzerine şahsa, telefonunun galerisini açmasını söylemesi mide bulandıran gerçeği ortaya çıkardı.

Şahsın telefon galerisinde kadına ait fotoğraflar bulundu. O anlar ise mağdur kadının çektiği video ile gün yüzüne çıktı.

Genç kadının, sosyal medyada paylaşılan görüntülerde "Bunlar benim bacaklarım. Hadi karakola gidiyoruz" dediği duyuldu.

Olayın ardından çalışma başlatan İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

banner2
Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu