Sel felaketi 7 ilde hayatı felç etti! 1 kişi hayatını kaybetti

Burdur'da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmur, birçok bölgede su baskınlarına neden oldu. Birçok ilde de aynı şekilde tablo ortaya çıkarken hayat neredeyse durma noktasına geldi.

GENEL 05.06.2022, 08:48
Sel felaketi 7 ilde hayatı felç etti! 1 kişi hayatını kaybetti

Burdur akşam saatlerinde yaşayan sağanak yağmur su baskınlarına neden oldu. Olayda Aydınlıkevler Mahallesi Umut Sokak üzerinde bulunan 4 katlı binanın giriş katını su bastı. Ekipler tarafından kontrol edilen adreste yaşayan engelli kız Vesile Doğtaş (53) hayatını kaybederken, annesi Fatma Doğtaş (79) ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor. 

HAYAT FELÇ OLDU

Kırıkkale’de akşam saatlerinde aniden bastıran yağmur, hayatı olumsuz etkiledi. Bazı vatandaşlar yağmura hazırlıksız yakalanırken, araçlar trafikte ilerlemekte güçlük çekti.

Bazı alt geçitlerde de büyük oranda su birikintileri oluştu. Millet Bulvarı’nda ise bir araç yolda mahsur kaldı. Sürücüye yardım eden bazı vatandaşlar aracı iterek yolun kenarına çekti.

Zabıta Müdürlüğü ve trafik ekipleri, bir süre Millet Bulvarı’nı araç trafiğine kapattı. Belediye ekiplerince, vidanjörlerle su birikintileri yoldan tahliye edildi.

banner2
Yorumlar (0)
29
açık