Vali Sonel'den şehit aileleri ve gazilerle GAP gezisi

Ordu'da göreve başladığı günden bu yana bölge halkının sevgi ve saygısını kazanan Vali Tuncay Sonel, şehit aileleri ve gazileri yine yalnız bırakmadı. Her fırsatta hal ve hatırlarını sorarak ziyaretlerde bulunan Sonel, şehit aileleri ve gazilere vermiş olduğu GAP gezisi sözünü de yerine getirdi.

GENEL 05.06.2022, 13:38 05.06.2022, 13:43
Vali Sonel'den şehit aileleri ve gazilerle GAP gezisi

Ekran Haber'de yer alan habere göre, Ordu genelinde 250 şehit ailesi ve gazinin katılacağı, 6 ayrı grup halinde uçak ve otobüsle gerçekleştirilecek GAP gezisini, Altınordu Kaymakamı ve aynı zamanda Aile ve Sosyal Hizmetlerden sorumlu Vali Yardımcısı Vekili görevini yürüten Erkan Karahan koordinesinde, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanı Nurettin Korkmaz, Polis Şehitleri ve Malül Gazileri Yardımlaşma Derneği (POLŞAD) Başkanı Şenel Şahin, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Mehmet Ali Gümüşkaya Devletimizin ve hayırseverlerimizin katkısıyla yapılıyor.

VALİ SONEL'E TEŞEKKÜR

Şehit aileleri ve gazilerden oluşan 43 kişilik ilk grup dün GAP turunu tamamlayarak Ordu’ya döndü. Diyarbakır’ın surları, tarihi camileri, antik çağın ilk yerleşim yerlerinden olan Hasankeyf, Midyat’ta dillere destan Telkâri’lerin imal edildiği dükkanlar, Mor Gabriel Manastırı, en önemli arkeolojik keşiflerden biri kabul edilen ve halen kazıların sürmekte olduğu Göbeklitepe, Birecik Kelaynaklar, Halfeti tekne turu başta olmak üzere tarihi ve turistik yerleri gezen şehit aileleri ile gaziler, çok keyifli bir gezi olduğunu söyleyerek, unutmayacakları bu güzel anı için Vali Tuncay Sonel’e ayrı ayrı teşekkür ettiler.

'GAP GEZİSİ HAYALİMİZ VARDI'

Şehit aileleri ve gaziler, "Sayın Valimizden ne zaman bir talepte bulunsak her zaman bizlerin yanında oluyor. GAP gezisi hayalimiz vardı. Bu hayalimizi gerçekleştirdi. Bizlere he zaman destek olan Sayın Valimize teşekkürlerimizi sunuyor, sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. Allah razı olsun, ayağına taş değdirmesin. Gittiğimiz her ilde unutulmayacak anılar biriktirmemize vesile oldu. Çok memnun kaldık” diyerek duygularını dile getirdiler.banner2
Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu