İlham Aliyev Haberleri

İlham Aliyev haberleri ve güncel İlham Aliyev gelişmeleri, İlham Aliyev ile ilgili tüm video, İlham Aliyev fotoğrafları ve İlham Aliyev haberleri Ekran Haber - Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler ve Günün Haberleri sitemizde


Gündem

Azerbaycan'da yapılan seçimler sonrası ilk ziyaretini Türkiye'ye yapan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'de törenle karşıladı.

Dünya

Azerbaycan'da beşinci kez cumhurbaşkanı seçilen İlham Aliyev, yeni bakanlar kurulunu onayladı. Hükümet, seçimin ardından ülke yasaları gereği istifa etmişti.

Dünya

İlham Aliyev, Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Seçiminde yüzde 92,12 oy alarak yeniden cumhurbaşkanı seçildi. Aliyev, Kur’an-ı Kerim’e el basarak yemin etti.

Genel
Genel
Genel

- İşgalden kurtarılan bölgelerde de sandıkların kurulduğu Azerbaycan'da, 30 yıl aradan sonra ilk kez tüm ülke topraklarında seçim yapılacak -...

Gündem

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bakü'de Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi.

Dünya

TDT Devlet Başkanları Konseyi 10. Zirvesi'nde konuşan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Dostluk ve kardeşliğimizin ebedi olacağına eminim" dedi.