Gökçe Bahadır, sesiyle büyüledi! Sosyal medyayı salladı...

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, 'O Ses Türkiye' yılbaşı programında söylediği şarkı ile jüriyi büyüledi. Oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de geceye damga vuran Bahadır'ın performansı sosyal medyayı salladı.

Magazin 01.01.2022, 08:29
Gökçe Bahadır, sesiyle büyüledi! Sosyal medyayı salladı...

TV8'de yayımlanan 'O Ses Türkiye' yılbaşı programına katılan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, sesiyle geceye damga vuran isim oldu. Sertab Erener'in 'Rüya' şarkısını seslendiren Bahadır, jüri üyelerinden büyük övgü alırken Ebru Gündeş ile düet de yaptı.

EKRAN BAŞINDAKİ HERKESİ ETKİLEDİ

Jüri koltuğunda Oğuzhan Koç, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş'in oturduğu programda Gökçe Bahadır sesiyle başta jüri üyeleri olmak üzere ekran başındaki herkesi etkiledi. Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, Ebru Gündeş'i seçti.

BEYAZ'DAN BAHADIR'A ÖVGÜ

Gökçe Bahadır, programda Sertab Erener'in Rüya isimli parçasını seslendirdi. Performansıyla hem jüriyi hem de seyircileri mest etti. Özellikle Beyazıt Öztürk, Bahadır için "Sende bir Zuhal Olcay asaleti var" yorumunda bulundu.

EBRU GÜNDEŞ'LE DÜET YAPTI

Gökçe Bahadır, sonrasında Ebru Gündeş'in düet ısrarını kırmadı ve Gündeş'in "Teşekkür ederim" adlı şarkısını seslendirdi.

banner2
Yorumlar (0)