Ağrı'da kültür sanat fırtınası esecek! Vatandaşlar etkinliğe doyacak

Ağrı'nın en önemli yapılarından biri olan İshak Paşa Sarayı'nda resim sergisi gerçekleştirilecek. Ağrı Valiliği tarafından 23 Temmuz-24 Ağustos arasında düzenlenecek olan etkinlik Dosso Dossi Holding sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra 23 Temmuz'da düzenlenecek ve birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı Ağrı Dağı Müzik Festivali de Dosso Dossi sponsorluğunda halkla buluşacak. Etkinliklere giriş ise ücretsiz olacak.

ÖZEL HABER 06.07.2022, 15:32 06.07.2022, 15:45
Ağrı'da kültür sanat fırtınası esecek! Vatandaşlar etkinliğe doyacak

Ekran Haber'den Başak Bilgin'in haberine göre, Ağrı Valiliği ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Kültür ve Sanat Faaliyetleri çerçevesinde, resim sergisi düzenleyecek. Vatandaşın kültür ve sanatla buluşturacak İsmail Acar Resim Sergisi, 23 Temmuz ve 24 Ağustos arasında Ağrı Doğubeyazıt İshak Paşa Sarayı'nda gerçekleşecek. Öte yandan tüm halkın favetli olduğu organizasyon Dosso Dossi Holding'in katkılarıyla gerçekleştirilecek.

Bunun yanı sıra Cakal ve Reckol, Xero Abbas, Yunus Agiri, Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ile tara Memedova gibi şarkıcıların yer alacağı Ağrı Dağı Müzik Festivali de 23 Temmuz'da düzenlenecek. Doğubayazıt Stadyumu'nda saat 20.00'de düzenlenecek etkinliğe girişler de ücretsiz olacak.

Dosso Dossi Holding'in sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliklerle Ağrılılar kültür ve sanata doyacak.

banner2
Yorumlar (0)
14
açık