Kombiyi kapattı, televizyonu aldı: Ev sahibinden yüzde 100 zammı kabul etmeyen kiracıya ‘soğuk duş’

İstanbul Avcılar’da bir ev sahibi, yüzde 100 zammı kabul etmeyen kiracısının dairesine girerek kombiyi kapattı. Soğuk suyla duş aldığını belirten kiracı Muhammet Kartal, ev sahibinin televizyonunu ve masanın üzerindeki bin lirayı aldığını iddia etti. Ev sahibi hakkındaki iddiaları yalanlarken kiracı, şikayetçi olacağını söyledi. Ekran Haber özel…

ÖZEL HABER 09.11.2022, 19:50 09.11.2022, 21:31
Kombiyi kapattı, televizyonu aldı: Ev sahibinden yüzde 100 zammı kabul etmeyen kiracıya ‘soğuk duş’

İstanbul Avcılar’da ev sahibi ile kiracı arasında ilginç bir olay yaşandı. İddiaya göre bir yıl önce Avcılar’daki daireyi 3 bin liraya kiralayan üniversite öğrencisi Muhammet Kartal, ev sahibinin yüzde 100 zam teklifini kabul etmedi. 

EVDEKİ EŞYALARI İSTEDİ

İstediği parayı alamayan ev sahibi ise bu kez zorbalığa başvurdu. Kartal’ı sık sık telefonla arayıp eve gelerek tacizlere başlayan kadın, evdeki eşyaları da istedi.

“DOĞALGAZ FATURALARINI ÖDEMEMİŞLER”

Kombisinin ev sahibi tarafından kapatıldığını ve soğuk suyla duş aldıklarını söyleyen Kartal’ın iddialarını kabul etmeyen kadın, “doğalgaz faturalarını yatırmadığı için doğalgazını kesmişler” dedi.

EVE GİZLİCE GİRDİ

Kendisi okuldayken gizlice eve giren ev sahibinin hem televizyonu hem de masanın üzerinde duran bin TL parayı alıp gittiğini de ekleyen Kartal, “Bu şahıstan şikayetçiyiz” derken ev sahibi hakkındaki tüm iddiaları yalanladı.

banner2
Yorumlar (0)